bi ben var?m herhalde :D

Discussion in 'Turkey' started by laser, Sep 5, 2010.

1. bi ben var?m herhalde :D

2. Turkoloco

Turkoloco Member

bende turkum ama TR'de yasamiyorum :D ne kadara aldin motoru orda?

3. vay hem?ehrim... s?f?r? 10.700 TL ama 2008 model buldum çok temiz 6500 km'de 7.000 TL'ye ald?m. Biliyosun zaten memleketin uçuk araç fiyatlar?n?.. nerede ya??yorsun peki? bense Türkiye'de ya??yorum fakat Türk de?ilim :D

4. Turkoloco

Turkoloco Member

hahaha, terslige bak yaa... ingilterede yasiyorum ben, sen nerelisin peki?... cok iyi fiyata almissin motoru bu arada :D umarim istanbulda yasamiyorsundur, motorun omru kisa olur istanbul trafiinde :D

5. koreliyim :lol: ayr?ca istanbulda oturuyorum her gün minimum 40 km yol yap?yorum bu trafik cehenneminde. Londrada da ya?ad?m 2 sene. Motorumu 5 gündür kullan?yorum ve ?imdiden son h?z? yetmiyo bana. Kamyonlar? zor geçiyorum görmelisin :lol: bir kaç ayl???na kullan?p R6'ya geçi? yapmay? dü?ünüyorum. ?ngiltere'nin neresindesin?

6. Turkoloco

Turkoloco Member

hahahaha, o zaman dogru daha buyuk motor sart :D, R6 almak isterdim bende simdi ama kendime guvenmiyorum acikcasi =). ben de londrada yasiyorum, burda dogdum buyudum =)... bu arada dikkatli ol, o kamyoncular motorlardan nefret ettikleri kadar baska birseyden nefret etmiyor :D.

7. xivlia

xivlia Member

selam, bende turkum ama Iskocyada oturuyorum :D

8. Turkoloco

Turkoloco Member

hala mavi fairingi satiyormusun :D

9. Turkoloco

Turkoloco Member

yalnis kisiye yazdim, invernessde baska biri daha vardi fairing satan, onla karistirdim :D

10. xivlia

xivlia Member

haha, ha evet, Chickenz'mi? onda'da mavi r125 var :D

11. MikasPT

MikasPT staff Staff Member

12. merhaba.. Ben de bugun kavustum R125 ime.. umarım kazasız bir sekilde kullanırım. Gecis aracı olacak benim için. ilk defa supersport tarzı bir motor kullanacagım. daha önce cross kullanıyordum. biraz zorlanacagım sanırım :D

13. aranıza bende katıldım 50. yıl özel üretim ile. ilk motor için en iyisi. çok memnunum. şekil şemal süper. özellikle beyaz rengine... yoldakiler diğer 600-1000liklere böyle bakmıyor ))

14. Mer
    haba bende varım

15. Bende motoru yeni aldım türkiyede yaşiyorum wr 125 r parcaları bulmakta zorlanıyom yardımlarınızı bekliyom